Představujeme Nissan GT-R pro rok 2011

Napsal admin dne 21. 10. 2010

Nissan GT-R 2011Pařížský autosalon nám nedává vydechnout a chrlí na nás jednu novinku za druhou. Jednou z nich je i představení Nissanu GT-R pro příští rok. Ptáte se co je nového? Zjednodušeně se dá říct, že Nissan GT-R voní vylepšeními zvenku, zevnitř i zespod kapoty.

Přestože model pro pro rok 2011 může na první pohled vypadat stejně, pravdou je, že Nissanu se podařilo zvýšit přítlak o 10%. Dále byly obměněny přední i zadní nárazníky, zvětšeny otvory a rozšířen difuzor. LED potkávací světla jsou umístěny do žlábků na předních rozích. Co se týče interiéru, tak i zde se událo pár změn. Na první pohled si asi všimnete nového čalounění z uhlíkových vláken a nové přístrojové desky.

Tím ale výčet novinek nekončí. Spousta změn se udála i pod kapotou. Zrychlení z 0 na 100 km/h se nyní dočkáte dříve, bylo upraveno časování ventilů a ECU zkalibrováno na výkon až 523 koní (starší model měl 485 koňských sil). Kromě toho se Nissan GT-R příští rok dočká 20 palcových kol a nových brzdových kotoučů, které slibují menší opotřebení a měly by tak vydržet déle.

Tagy: , ,

Napiš Komentář